Wypożyczalnia kajaków

Trasy

Poznaj piękno wielkopolskiej przyrody. Każda z proponowanych tras to niezwykła przygoda na łonie natury. Czekają na Ciebie przepiękne krajobrazy z nadwarciańskich łęgów Rogalińskiego Parku Krajobrazowego, bujne lasy Wielkopolskiego Parku Narodowego oraz meandry Samicy Stęszewskiej i naturalnego odcinka Kanału Mosińskiego. A może pragniesz zobaczyć jak z perspektywy rzeki wygląda Poznań? W te wszystkie miejsca dotrzesz naszym kajakiem.

Trasa I - Trzy rzeki

Trasa II (Kanał Mosiński)

Borkowice – Puszczykowo

Trasa III (Warta)

Puszczykowo – Poznań

Trasa IV (Warta)

Śrem – Puszczykowo

Trasa V (Warta)

Radzewice – Puszczykowo

Trasa VI (Kanał Mosiński)

Kościan – Puszczykowo

Kajakowa Linia Turystyczna

Dlaczego my?

Doświadczenie i pasja

Organizujemy spływy kajakowe od ponad 10 lat. Jesteśmy zespołem ludzi, którzy kochają kajakarstwo i chcą się nim dzielić z innymi. Znamy najlepsze trasy i miejsca w okolicach Mosiny, Puszczykowa, Śremu, Kościana i Poznania.

Różnorodność i elastyczność

Oferujemy spływy kajakowe na trzech rzekach: Samicy Stęszewskiej, Kanału Mosińskim i Warcie. Możesz wybrać trasę dostosowaną do Twojego poziomu, czasu i preferencji. Możesz też połączyć kilka tras i zaplanować kilkudniowy spływ. Nie ograniczamy się tylko do rzek – organizujemy również wyprawy do Bałtyku.

Bezpieczeństwo i komfort

Zapewniamy sprzęt wysokiej jakości, który jest sprawny i bezpieczny. Posiadamy kajaki jedno- i dwuosobowe, a także specjalne foteliki dla dzieci. Zajmujemy się transportem kajaków i uczestników spływu. Możemy też zorganizować ognisko, nocleg i dodatkowe atrakcje.

Przystępna cena i satysfakcja

Nasze ceny są konkurencyjne i zależą od wielu czynników. Przedstawiamy indywidualną ofertę dopasowaną do potrzeb naszych klientów. Gwarantujemy niezapomniane wrażenia i profesjonalną obsługę. Możesz też zamówić voucher na spływ kajakowy jako wyjątkowy prezent dla najbliższych.